СТУДЕНТКА ОНАХТ – НАЙКРАСИВІША БОЛГАРКА ОДЕЩИНИ!

26 червня 2018 року відбувся обласний конкур краси і таланту болгарської діаспори України «Міс Болгарка–2018», що був організований Всеукраїнським центром болгарської культури і Союзом болгарської молоді за підтримкою Асоціації богар України. В конкурсі брали участь сім прекрасних дівчат з Одеської області,  які доводили членам журі і глядачам своє право на присвоєння титулу найкрасивішої і найталановитішої болгарки. Традиційно для конкурс краси і таланту юні болгарки пройшли декілька конкурсних етапів – «Дефіле»,«Візитна картка» та «Творчий номер». Учасниці мали можливість розповісти про себе, показати не тільки неповторну красу, а й талант, багатий внутрішній світ, якими здавна славляться бессарабські красуні. Усі конкурсантки є  студентками одеських закладів вищої освіти і разом з навчанням поєднують заняття з народного вокалу і народних болгарських танців. Учасницею під номером один була студентка факультету Технології вина і туристичного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій – Ольга Арнаутова. Ольга займає активну позицію в житті Академії,  протягом двох років є головою Студентської ради, і віднедавна вона активно співпрацює з Міжнародним центром українсько-болгарського співробітництва ОНАХТ. Вже 12 років займається болгарськими народними танцями і є солісткою народного ансамблю «Бессарабський ритм». Не дивлячись на свій юний вік дівчина поєднує в собі активний спосіб життя сучасної людини з любов’ю до культури, традицій своїх болгарських предків, що переселилися на землі Бессарабії декілька століть тому. Саме цими рисами полонила всіх членів журі наша Ольга і завоювала титул «Міс Болгарка – 2018».

Ми горді,  що саме в нашій Академії вчаться такі талановиті, наполегливі і добрі люди, які можуть і встигають все! Бажаємо Ользі Арнаутовій не зупинятися на досягнутому, йти вперед до мрій і підкорювати багато вершин. Нехай ця перемога буде початком для чогось нового не тільки для неї, але й для нас.

фото3 (1) фото1