Участь ОНАХТ в Міжнародній конференції УХТ м.Пловдів

Університет харчових технологій м. Пловдів Республіки Болгарія зібрав вчених з 16-ти  країн на Ювілейну Міжнародну конференцію «Харчова наука, техніка і технології 2018» та з нагоди 65-ти річчя Університету.

1

Конференцію, яка пройшла з 11 по 13 жовтня відвідали ректор Одеської національної академії харчових технологій, професор – Богдан Вікторович Єгоров і проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професор – Марина Ромиківна Мардар.

2

На урочистому відкритті конференції виступив ректор ОНАХТ з привітальним словом болгарською мовою та відзначив вагомість співпраці ОНАХТ з УХТ, тому що український і болгарський народи споріднені не тільки етнічною і мовною близькістю, а й спільною історичною долею.

3

Керівництво ОНАХТ були присутніми:

На урочистому розрізанні святкового торта;

4

На зустрічі Міністра освіти і науки Болгарії Красіміром Валчевим з ректорами болгарських вищих закладів освіти;

56

На святковому концерті.

7

Одеська національна академія харчових технологій пишається діловими партнерськими відносинами с Університетом харчових технологій, нас пов’язують загальні інтереси, спільні прагнення і надійні результати.